موسسه پیام آوران برگزار می کند :

آغاز نخستین پویش نذر آگاهی برای مناطق محروم خوزستان

مدیرعامل موسسه پیام آوران از آغاز نخستین مرحله پویش «نذر آگاهی» در استان خوزستان خبر داد. به گزارش روابط عمومی موسسه پیام آوران : حسن کریمی ضمن اعلام این خبر گفت : این موسسه، پویش «نذر آگاهی» را با یاری شهروندان و حامیان حقیقی و حقوقی با هدف رساندن کتاب به مناطق محروم در سطح […]

مدیرعامل موسسه پیام آوران از آغاز نخستین مرحله پویش «نذر آگاهی» در استان خوزستان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی موسسه پیام آوران : حسن کریمی ضمن اعلام این خبر گفت : این موسسه، پویش «نذر آگاهی» را با یاری شهروندان و حامیان حقیقی و حقوقی با هدف رساندن کتاب به مناطق محروم در سطح استان و علاقه‌مندانی که امکان خرید کتاب ندارند، اجرا می‌کند.

کریمی در ادامه اظهار داشت : علاقه‌مندان برای مشارکت در این پویش می‌توانند از طریق هماهنگی با شماره تماس (۰۹۰۱۳۰۳۷۱۲۵) کتابهای آرشیوی (فاقد استفاده و خوانده شده) خود را به منظور کمک به مناطق کمتر برخوردار استان هدیه دهند و پس از جمع آوری توسط تیم پیام آوران این مجموعه کتاب به منظور تامین بخشی از بانک کتاب در مناطق محروم در دسترس علاقمندان قرار خواهد گرفت.

وی افزود : طبق برنامه ریزی و چشم انداز ترسیم شده ، امیدواریم بتوانیم با همراهی مردم نجیب و مهربان خوزستان در سال ۱۴۰۱ با برگزاری ۲۰ مرحله پویش نذر آگاهی ، نسبت به تامین کتاب مورد نیاز مناطق محروم و حاشیه استان گامی موثر در راستای فرهنگ مطالعه و آگاهی بخشی برداریم.

کریمی در پایان ضمن اشاره به اهمیت این پویش گفت : این رویداد به میزبانی موسسه پیام آوران و با همکاری اداره کل امور اجتماعی استانداری ،خانه مطبوعات استان و روابط عمومی سازمان آب و برق خوزستان برگزار گردد .

 

پوستر پویش :