مدیر موسسه پیام آوران :

خوزستان در حوزه فرهنگی و اجتماعی نیازمند آموزش و آگاهی بخشی بیشتری است

نشست هم اندیشی موسسه پیام آوران لبخند خورشید همزمان با جشن یک‌سالگی ایجاد موسسه برگزار شد. به گزارش روابط عمومی پیام آوران، در این نشست که با حضور جمعی از اعضای موسسه برگزار شد درخصوص موضوعات و مسائل مختلف به بحث و تبادل نظر پرداخته شد. حسن کریمی مدیر موسسه در این خصوص بیان داشت […]

نشست هم اندیشی موسسه پیام آوران لبخند خورشید همزمان با جشن یک‌سالگی ایجاد موسسه برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی پیام آوران، در این نشست که با حضور جمعی از اعضای موسسه برگزار شد درخصوص موضوعات و مسائل مختلف به بحث و تبادل نظر پرداخته شد.

حسن کریمی مدیر موسسه در این خصوص بیان داشت : در یکسال گذشته تلاش کردیم تا بتوانیم فضایی ایجاد کنیم که ابتدا رشد فردی را تجربه کنیم و در مرحله دوم آگاهی بدست آمده را به جامعه انتقال دهیم که این مهم به تنهایی می تواند سرآغاز یک حرکت فرهنگی و اجتماعی در استان باشد.  کریمی افزود : با توجه به اهداف تعیین شده در بحث مطالعه و آگاهی بخشی ، طی یکسال اخیر در پیام آوران بیش از ۶۰ جلد کتاب توسط اعضا خوانش و اشتراک گذاری شده است که این مسله نوید بخش ایجاد زیرساخت های انگیزشی برای فرهنگ مطالعه در استان خواهد شد . وی افزود ؛ امروز نگاه ماه بصورت خاص به مناطق حاشیه ای و کمتر برخوردار در حوزه اجتماعی است از این رو در ادامه فعالیت موسسه تعیین کمیته های تخصصی پنج گانه بهمراه معرفی دبیران آن ها از جمله اولویت های ماست و پس از آن نیز نسبت به تدوین تقویم کاری موسسه در سال آینده اقدام خواهد شد تا با توجه به نارسایی های متعدد در سیستم آموزشی و بی عدالتی ها در حوزه فرهنگی و اجتماعی و محرومیت گسترده در نقاط مختلف استان، آگاهی بخشی و آموزش از اولویت های اصلی موسسه پیام آوران باشد .  گفتنی است موسسه فرهنگی و اجتماعی پیام آوران لبخند خورشید با هدف برنامه ریزی و انجام فعالیت ها در زمینه های فرهنگی و اجتماعی تأسیس شده است و از تمامی علاقمند دعوت به همکاری و مشارکت می نماید.